Zeszyt Logopedyczny

Jesień

Zeszyt logopedyczny „Jesień” to materiał stworzony z myślą o wsparciu procesu terapii logopedycznej, a także jako inspiracja do zabaw i ćwiczeń rozwijających mowę i umiejętności komunikacyjne. Zeszyt jest idealny zarówno dla logopedów, jak i rodziców, którzy chcą aktywnie wspierać swoje dzieci w rozwoju mowy.

ZESZYT
LOGOPEDYCZNY

Co znajduje się w paczce:

  • Karty z sylabami, wyrazami, wyrażeniami i zdaniami dla głosek r,s,z,c,dz,sz,ż,cz,dż,ś,ź,ć,dź: Te karty pomagają w pracy nad prawidłową wymową poszczególnych głosek. Są doskonałym narzędziem do ćwiczeń logopedycznych, a także do rozwijania zdolności rozumienia i produkcji mowy.
  • Karty do utrwalania materiału z elementami grafomotorycznymi: Ćwiczenia te łączą pracę nad wymową z ćwiczeniami grafomotorycznymi, co pomaga w rozwijaniu precyzji artykulacyjnej oraz umiejętności pisania i rysowania.
  • Gry planszowe i labirynty: Nasze gry planszowe i labirynty są doskonałą rozrywką, która jednocześnie rozwija mowę i umiejętności komunikacyjne. Dzieci uwielbiają uczyć się w zabawowy sposób!
  • Dwie karty do wpisania materiału do pracy w domu: To narzędzie pozwala na spersonalizowanie terapii i pracy nad konkretnymi obszarami wymagającymi poprawy. Dzięki nim, możemy tworzyć indywidualny plan pracy z dzieckiem. Tak przygotowany materiał do pracy w domu pozwoli na systematyczną pracę dziecka.

Całość zeszytu utrzymana jest w jesiennym klimacie, materiał idealnie sprawdza się o tej porze roku.

Jeśli jesteś logopedą lub rodzicem poszukującym wsparcia w pracy nad rozwojem mowy dziecka, nasz Zeszyt Logopedyczny jest idealnym wyborem. Odkryj świat mowy i komunikacji razem z nami!

Chcesz się upewnić czy Zeszyt Logopedyczny jest tym, czego poszukujesz? Pobierz darmowy dodatek z głoską ‘R’.

Dodatkowo zapraszam Cię do zapoznania się z moim kursem:

Kurs online

Wspomaganie rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Wspomaganie rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to kurs online przeznaczony zarówno dla nauczycieli edukacji przedszkolnej jak i wczesnoszkolnej. W trakcie kursu poznasz teoretyczną stronę nabywania mowy przez dziecko. Dowiesz się czym jest mowa oraz poznasz etapy jej rozwoju wraz z charakterystyką mowy dziecka. Poznasz warunki, które muszą być spełnione aby rozwój mowy przebiegał prawidłowo. Otrzymasz praktyczne wskazówki jak wspomagać rozwój dziecka oraz planować zajęcia. Wzbogacisz swój warsztat pracy o konkretne ćwiczenia, zadania i zabawy. Dowiesz się jakie ćwiczenia zaproponować swoim podopiecznym oraz jak dostosować je do ich wieku. Zostaniesz krok po kroku przeprowadzony przez cały scenariusz.